Faaliyet Paketleri

Etkinlik yapmayı seven çocuklarınız için eğlenceli fikirlerle dolu, rengârenk “Bugutoys İlk Faaliyet Kutum” sizlerle.

Faaliyet kutusunun içinde 20 + 1 birbirinden farklı faaliyeti, tek tek yapabilmeniz için ayrı ayrı paketlendik.

Faaliyet paketleri pratik, malzemeleri sizler için hazırdık. Oynamak, eğlenmek için sizleri bekliyor.

Bugutoys İlk Faaliyet Kutumdaki faaliyetlerin yapılması için ilave bir şey almanıza gerek yok. İhtiyacınız olan her şeyi sizin için kutunun içine ekledik.

İçindekiler: 20 + 1 faaliyet paketi 8 gr stick yapıştırıcı

***İlk Faaliyet Kutum kendisi de bir faaliyet! Kutuyu kaplayarak ve yapıştırarak kolayca bir timsaha dönüştürebilirsiniz. Bunun için gerekli tüm malzemeler kutunun içinde.

₺454,90 KDV Dahil
₺499,90 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Yeni Ürün
1 2 3 >

2-3 Yaş Çocuk Oyuncakları

2 yaşındaki çocuklar sürekli hareket halinde ve meraklıdırlar. Bebeğiniz için en iyi oyuncaklar, dünyayla nasıl iletişim kuracağını, neler yapabileceğini ve bağımsızlaşmayı öğreten oyuncaklardır.

Uzmanlara göre yeni yürümeye başlayan çocuklar için en iyi öğrenme yolu oyun oynamak ve motive edilmek. Muhtemelen sizin de gördüğünüz gibi ne yemek istediğine ne giymek istediğine kendisi karar verdiğinde çok mutlu olurlar. Onlara seçenekler sunan oyuncaklar da hem mutlu eder hem de motive eder ve dünyada kendi yerini oluşturmayı öğretir.

 

2 yaşında ve yürümeye başlayan çocuğunuzun gelişimini destekleyecek,  göz önünde bulundurmanız gereken oyuncak türleri ve kaçınmak isteyebileceğiniz birkaç özellik.

 

 

Kitaplar her zaman akıllıca bir seçimdir. 2 yaşındakiler için en iyi kitaplar kafiyeli sözcükleri tanıtan, okuryazarlık becerilerini geliştirmelerine yardımcı olan kitaplardır. 

 

Yeni yürümeye başlayan çocuklar, kendini oluşturmak ve dünyadaki yerini bulmanın bir yolu olarak taklit ederler. Anne, baba, diğer yetişkinler ve hatta hayvanları taklit etmeyi severler. Taklit en iyi öğrenme yollarından biridir ve oyuncaklarla kolaylıkla desteklenebilir. Oyuncak bebek, tencere, tava, doktor setleri gibi gördüğünü taklit etmesi ve rol yapmasını destekleyecek oyuncaklar gibi. 

 

 Yaklaşan ve uzaklaşan  şeyler, 2 yaşındaki çocuğun oyun oynarken büyük motor becerilerini geliştirmesine yardımcı olur. İçinde yolcu da olan kamyon otobüs ve arabalar hayal dünyalarını da geliştirir. Bu oyuncaklar birlikte oynayarak hikayeler oluşturabilir, canlandırabilirsiniz.

O gün kimin gezintiye çıkacağına, nereye gideceğine karar verdiği hikayeler hayal dünyasını da geliştirir.  

Bu yaştaki çocuklar problem çözme becerileri üzerinde çalışırlar. Yapbozlar onları soru sormaya ve yanıtlamaya teşvik eder. Sesli olmasa da “Bu parça buraya sığar mı?” "Bu parça bu şekilde sığabilir mi?” “Yoksa ters çevirmem mi gerekiyor”

 

2 yaşındaki çocuklar bu dönemde yaptıkları şeylerin nasıl bir etkisi olduğunu öğrenir. Davulla, vurduklarında ses çıkardığını öğrenirler. Gitar çalarken bir düğmeye basmak ses çıkarır. Elleriyle vurarak ses çıkarabildikleri her şeyden hoşlanırlar, bardağa kaşık koyup karıştırmaya bayılırlar. Anne babanın konuşma şekli ve sesli cevapları, bu yaş grubuna konuşma becerileri konusunda yardımcı olur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR