Faaliyet Paketleri

Etkinlik yapmayı seven çocuklarınız için eğlenceli fikirlerle dolu, rengârenk “Bugutoys İlk Faaliyet Kutum” sizlerle.

Faaliyet kutusunun içinde 20 + 1 birbirinden farklı faaliyeti, tek tek yapabilmeniz için ayrı ayrı paketlendik.

Faaliyet paketleri pratik, malzemeleri sizler için hazırdık. Oynamak, eğlenmek için sizleri bekliyor.

Bugutoys İlk Faaliyet Kutumdaki faaliyetlerin yapılması için ilave bir şey almanıza gerek yok. İhtiyacınız olan her şeyi sizin için kutunun içine ekledik.

İçindekiler: 20 + 1 faaliyet paketi 8 gr stick yapıştırıcı

***İlk Faaliyet Kutum kendisi de bir faaliyet! Kutuyu kaplayarak ve yapıştırarak kolayca bir timsaha dönüştürebilirsiniz. Bunun için gerekli tüm malzemeler kutunun içinde.

₺454,90 KDV Dahil
₺499,90 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Yeni Ürün
1 2 3 4 >

3-4 Yaş

3 Yaşındaki çocuklar deney yapmayı ve soru sormayı severler ve kendilerinden büyükler ve yaşıtları da dahil olmak üzere başkalarıyla nasıl oynayacaklarını öğrenirler. Ve bunu 3 en iyi oyuncaklarla yansıtırlar. 3 yaşındaki çocuklar için en iyi oyuncaklar meraklı zihinleri harekete geçiren ve onlara karar verme şansı veren oyuncaklardır.

 

3 yaşındaki oyuncaklar için alışveriş yaparken, paranızın karşılığını en iyi şekilde almak ve çocuğunuzun hayal gücünü harekete geçirmek için çeşitli şekillerde kullanılabilecek oyuncaklar bulmaya çalışın.

 3 yaşındaki çocuğunuz için artık daha uzun kitaplar seçebilirsiniz. Seçtiğiniz kitaplarda hikayeler çizimlerle birlikte anlatılabilir. Aynı kitabı 100 kez okuduysanız, çocuğunuzdan hikayeyi size 'okumasını' isteyebilirsiniz. Kitaptaki resimlere bakarak hikayeyi anlatmak okuduğunu anlamanın önemli bir parçasıdır.
 

3 yaşındakiler için en iyi yapbozlar daha küçük ve daha fazla sayıda parça içeren yapbozlardır. Çocuğunuza kategorize etmeyi öğretmek için  yapboz oyuncakları kullanabilirsiniz. "Bunun düz bir kenarı var mı, yok mu?" "Bu renkli taraf mı yoksa bronz taraf mı?" gibi sorular sorarak şekil, renk, doku vb ayrımları yapmasına destek olabilirsiniz.

 

Çocuklar büyüdükçe hayali oyun giderek daha önemli hale gelir. Uzmanlara göre hayali oyun, çocuğun sosyal ve duygusal gelişiminin büyük bir parçası..

 

3 yaşındaki bir çocuk daha küçük parçalarla çalışma ve daha ayrıntılı yapılar tasarlama yeteneğine sahiptir. Legolar ayrıntıları görebilme, ayırt edebilme, parçaların birbiriyle ilişkisini yeteneğini geliştirmek için birebirdir.

 

Sanat, küçük bir çocuğun ince motor becerileri, bilişsel gelişimi, matematik ve dil becerilerinin gelişimini teşvik eder. 3 yaşındaki bir çocuk kaldırım tebeşiri, fırçalı boyalar ve pastel boyaları kullanabilir. Boş kağıda ya da deftere çizeceği şeyler hem parmaklarını kullanmayı yani ince motor becerilerini hem de bilişsel becerilerini geliştirir. Bırakın istediği gibi çizsin ve boyasın. Bu yaşla birlikte duvar, kapı, dolap gibi düz renkli yüzeylere çizmeye bayılırlar. Duvarda oluşturacağınız serbest çizim ve boyama alanı hem bu isteğine cwevap verir hem de eşyaları nasıl kullanması gerektiğini öğretir.

 

3 yaşındaki çocuklar  için günde 1 saat ekran süresi yeterlidir ancak gelişmiş öğrenme, daha fazla etkileşim ve sınır belirlemeyi teşvik etmek için yine de ebeveynleri tarafından denetlenmelidir.


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR