Faaliyet Paketleri

Etkinlik yapmayı seven çocuklarınız için eğlenceli fikirlerle dolu, rengârenk “Bugutoys İlk Faaliyet Kutum” sizlerle.

Faaliyet kutusunun içinde 20 + 1 birbirinden farklı faaliyeti, tek tek yapabilmeniz için ayrı ayrı paketlendik.

Faaliyet paketleri pratik, malzemeleri sizler için hazırdık. Oynamak, eğlenmek için sizleri bekliyor.

Bugutoys İlk Faaliyet Kutumdaki faaliyetlerin yapılması için ilave bir şey almanıza gerek yok. İhtiyacınız olan her şeyi sizin için kutunun içine ekledik.

İçindekiler: 20 + 1 faaliyet paketi 8 gr stick yapıştırıcı

***İlk Faaliyet Kutum kendisi de bir faaliyet! Kutuyu kaplayarak ve yapıştırarak kolayca bir timsaha dönüştürebilirsiniz. Bunun için gerekli tüm malzemeler kutunun içinde.

₺454,90 KDV Dahil
₺499,90 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Yeni Ürün
1 2 3 4 >

4+ Yaş

4 yaşındaki çocuklar için seçilecek oyuncaklar, motor becerilerini, konsantrasyonunu, problem çözme yeteneğini, dil ve kelime hazinesini, düşünmeyi, erken matematik becerileri ve ön okuma becerilerini geliştirebilmelidir

BUnun için yapabileceğiniz en iyi yatırımlardan biri, çocuklarınızın yıllarca kullanacağı iyi bir ahşap blok seti almaktır. 

 

Ahşap bloklar pek çok nedenden dolayı çocuklar için harika bir oyuncaktır. Blok oyununun her aşamasında ilerledikçe bilişsel becerileri, hayal gücü ve problem çözme becerileri, matematik öncesi kavramları gelişir. İnşaat için zaman harcamak, zamanla konsantrasyonunu güçlendirir. Kule inşa etmek gibi basit bir etkinlik, bir sayının değerini öğrenme, sayıları (daha fazla, daha az), boyutları, uzunlukları vb. karşılaştırma gibi becerileri geliştirir. 

 

Bulmacalar, birden fazla beceri geliştiren başka bir etkinlik türüdür. Her küçük çocuk kesinlikle evde bunlarla oynamalıdır. Bulmacalar bir görev tamamlanana kadar konsantre olmayı ve sebat etmeyi öğretirler. Çözülmesi gerektiği için düşünmeyi ve problem çözmeyi de teşvik ederler.

 

İplik takma ve bağlama, okul öncesi dönemde düzenli olarak teşvik edilen etkinliklerdir. Çok fazla ince motor kontrolü gerektirirler ve bu nedenle iyi bir yazma öncesi aktivitedir. İplik işleme, boncukları veya içi boş bir merkezi olan diğer nesneleri bir ip veya iplik üzerine dizmeyi gerektirir, ancak ipi veya ipliği (ayakkabı bağı gibi) dokunarak bağlayabilirsiniz.

 

Hafıza kartı oyunları hafıza geliştirmenin yanı sıra başka beceriler de geliştirir. Oyunlar, bir çocuğun sosyal becerilerini ve işbirliği yapma ve belirlenmiş kurallara uyma yeteneğini geliştirir. 

 

İyi bir blok setine sahip olmanın yanı sıra, çocukların evde başka tür inşaat oyuncakları da olmalıdır. Birbirine bağlanan, istiflenen, birbirine uyan, birbirine takılan veya manyetik olan şeyler, inşaat oyuncağıdır . 

 

Bu oyuncakların çoğundan da görebileceğiniz gibi, hepsi çok sayıda beceri geliştirir ve oyunlar farklı değildir. Aslında, en iyi oyuncak türleri aynı anda motor, sosyal ve bilişsel beceriler üzerinde çalışır.

 Duygusal gelişim de bir o kadar önemlidir ve bir oyunla oynamak çok stres giderici olabilir, tamamlandığında ödüllendirici olabilir, bu da çocuğun genel olarak başarı ve yeterlilik duygularının önünü açar.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR