Faaliyet Paketleri

Etkinlik yapmayı seven çocuklarınız için eğlenceli fikirlerle dolu, rengârenk “Bugutoys İlk Faaliyet Kutum” sizlerle.

Faaliyet kutusunun içinde 20 + 1 birbirinden farklı faaliyeti, tek tek yapabilmeniz için ayrı ayrı paketlendik.

Faaliyet paketleri pratik, malzemeleri sizler için hazırdık. Oynamak, eğlenmek için sizleri bekliyor.

Bugutoys İlk Faaliyet Kutumdaki faaliyetlerin yapılması için ilave bir şey almanıza gerek yok. İhtiyacınız olan her şeyi sizin için kutunun içine ekledik.

İçindekiler: 20 + 1 faaliyet paketi 8 gr stick yapıştırıcı

***İlk Faaliyet Kutum kendisi de bir faaliyet! Kutuyu kaplayarak ve yapıştırarak kolayca bir timsaha dönüştürebilirsiniz. Bunun için gerekli tüm malzemeler kutunun içinde.

₺454,90 KDV Dahil
₺499,90 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Yeni Ürün
1

Eğitici Oyuncaklar
Çocukların öğrenmeye başlamalarının en iyi yolu oyun oynamaktır. Ünlü fizikçi Einstein’a göre oyun, araştırmanın en yüksek biçimidir. Çocuklar hayatlarının çok erken döneminde keşfetmeyi ve yeni şeyler öğrenmeyi severler. Anne babalar olarak evlerimizi çocuklarımızın severek ve eğlenerek yaptıkları oyuncaklarla doldururuz. Çocuğunuzu eğitici oyuncaklar ile oynamaya teşvik etmenin entelektüel ve motor gelişimine yardımcı olabileceğini biliyor muydunuz?

Bir çocuğun gelişim yıllarının erken bir aşamasında eğitici ve fiziksel aktivite oyuncakları ile tanışması, duyularını güçlendirir, hayal güçlerini harekete geçirir ve sosyal becerilerini geliştirir.

Eğitici oyuncaklar mutlaka üzerinde harf ve rakam olması gereken oyuncaklar değildir. Renkli bloglar ve yapbozlar da eğitici oyuncaklardır. Çocuğun okulunda yeterince öğrendiğini düşünüyor, oyun oynarken de öğrenme baskısı hissetmesini istemiyor olabilirsiniz Ya da eğitici oyuncaklar için çok küçük olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak çocuklar doğuştan itibaren hızlı öğrenirler ve çok güçlü gözlemcilerdir. Eğitici oyuncaklarla öğrenme yeteneklerini geliştirip ve şekillendirmelerine yardımcı olabilirsiniz.

Ayrıca, eğitici oyuncakların çocuklarınıza getirebileceği baskı konusunda endişelenmenize gerek yok. Çünkü eğitici oyuncaklar, sağladığı eğlence ile çocuklarınızın farkında olmadan öğrenebilecekleri şekilde şekilde tasarlanmıştır. Eğitici oyuncakların amacı, oyun yoluyla öğrenmeyi teşvik etmektir, öğrenmeyi sevdirmektir.

Çocuğunuzu eğitici oyuncaklarla tanıştırmak için yaş sınırı yoktur. Bebekler, küçük çocuklar, okul öncesi ve daha büyük çocuklar, hepsi bu oyuncaklardan aynı şekilde yararlanır. Ebeveynler ayrıca çocukları için yaşa uygun oyuncakları seçmeye zaman ayırmalıdır.

Eğitici oyuncaklar çocukların hayatları boyunca ihtiyaç duyacakları birçok farklı beceriyi edinmelerine yardımcı olabilir. Eğitici oyuncaklar
Problem çözme becerilerinin geliştirilmesine yardımcı olur
Daha iyi hafıza, koordinasyon ve artan okuryazarlık yoluyla IQ seviyesini yükseltir
Çatışma çözmeyi ve neden-sonuç ilişkisini öğretebilir.
Paylaşmayı öğretir
İnce ve kaba motor becerilerini geliştirmeye yardımcı olur
Yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini besler.

Müzik aletleri, bağlantı oyuncakları, kolay yapbozlar, kendin yap oyuncaklar, kutular, bloklar ve giydirme oyuncakları, çocuklara yaratıcılık ve problem çözme becerilerini aşılayan en iyi gelişim oyuncaklarından bazılarıdır. Çocuğunuzun ilgisini ve gelişim aşamalarını anlamak, çocuklarınız için doğru eğitici oyuncakları ve oyunları seçmenize yardımcı olacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR