HAKKIMIZDA ve İLETİŞİM

 

2012’de kendi markamız @bugutoys ile başlayan yolculuğumuz bugün 50’den fazla marka 1000’den fazla ürün çeşidi ile devam etmektedir.

 

Kitaptan puzzlea, puzzledan etkinlik setlerine, oyuncaklara giderek artan ürünlerimizi kendi çocuklarımıza seçtiğimiz gibi tek tek deneyerek, çocuklarımız ile oynayarak, okuyarak seçiyoruz.

 

Kendi çocuğumuza almayacağımız hiçbir ürünü sayfamıza eklemiyoruz.

 

“Çocuklar büyüdüğü için, bir çocuğun  amacının büyümek olduğunu düşünürüz. Ama bir çocuğun amacı çocuk olmaktır.” T.Stoppard

 

Çocuklarımızın çocuklarını doya doya yaşamaları, büyüdüklerinde çocukluklarını sevgi ve mutlulukla hatırlamaları, fiziksel, duygusal ve ruhsal açıdan tamamlanmış bireyler olmaları için en önemli şeyin sevgi olduğunu biliyoruz. Çocuklar için ailesinin sevgisi en önemlisidir. Sevildiğini hisseden, kendini güvende hisseden çocuklar; bunun verdiği huzur ve güven duygusu ile araştırmaya, keşfetmeye ve oynamaya yönelir.

 

Çocuklar hayatı, kendilerini, çevrelerini, duygularını oyunlar ile keşfeder.

 

Bugutoys olarak bizim misyonumuz çocuklarımızın oyunlarını zenginleştirecek oyuncaklar, hayal dünyalarını büyütecek kitaplar sunmak. Aileler, anneler, babalar için çocuklarını büyütürken kendilerini de destekleyecek kişisel gelişim kitapları, çocuk yetiştirmek ile ilgili kitapları bir arada bulabilecekleri bir ortam hazırlamak.

 

Telefon  : 0-216-4704471

E-posta : [email protected]

Adres: Acıbadem Mah. Asaf Bey Sok. No:7A Kadıköy İstanbul

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR