LC Eğitici Oyuncak Kırmızı Akıllı Telefonum
LC Eğitici Oyuncak Kırmızı Akıllı Telefonum
LC Eğitici Oyuncak Kırmızı Akıllı Telefonum
LC Eğitici Oyuncak Kırmızı Akıllı Telefonum

LC Eğitici Oyuncak Kırmızı Akıllı Telefonum

Fiyat : ₺499,99(KDV Dahil)
Barkod : 8698540309008

Güvenli Oyuncak, Güvenli Oyun!

Minik teknoloji düşkünlerinin çok seveceği Eğitici Akıllı Telefonum, LC Oyuncak ile sizlerle!

Akıllı Telefonum miniklerin elinden düşürmeyeceği, çocukların tıpkı anne ve babaları gibi telefon kullanmalarını sağlayan eğlenceli, eğitici bir aktivite oyuncağıdır. Gerçekçi tasarımı ve dokunmatik ekran teknolojisi sayesinde meraklı çocuklar için öğrenmeyi eğlenceli hale getirir. Miniğiniz telefon listesinde bulunan şarkılara eşlik edebilir, bir arkadaşını arıyor, selfie çekiyor ya da bir uygulamayı açıyormuş gibi davranabilir.

Oyun ve gelişim bir arada!

Erken Taklit Oyunu: Minikler için özel olarak tasarlanmış bu oyuncak, onları taklit oyununa teşvik eder. Gerçekçi tasarımı ve çıkardığı eğlenceli sesler, çocukların hayal güçlerini harekete geçirerek bir telefon görüşmesini ve çok daha fazlasını taklit ederek yeni kavramlarla tanışmalarına, yeni bilgiler öğrenmelerine yardımcı olur.

Akademik: Haftanın günlerini, sayı saymayı, hayvanları ve renkleri öğrenmeye başlarlar.

İletişim Becerileri: Cümleler ve şarkılar yardımı ile telefonda karşılıklı konuşmayı, selamlaşmayı, sohbet etmeyi yani kendilerini sosyal olarak ifade etmeyi öğrenirler. Emojilerle farklı duyguları keşfederler.

İnce Motor Becerileri: Minik ellerine uygun olacak şekilde tasarlanan oyuncak, el-göz koordinasyonunun gelişmesine katkı sağlar.

Ürün ölçü : 7x12x2 cm
6+ ay bebekler için uygundur.
Lütfen oyuncağı çocuklara vermeden üzerindeki uyarıları okuyunuz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR