Bugutoys - İlk Faaliyet Kutum
Bugutoys - İlk Faaliyet Kutum
Bugutoys - İlk Faaliyet Kutum
Bugutoys - İlk Faaliyet Kutum
Bugutoys - İlk Faaliyet Kutum
Bugutoys - İlk Faaliyet Kutum

Okul Öncesi Etkinlik Paketleri - Bugutoys İlk Faaliyet Kutum

Marka : BUGUTOYS
İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : ₺399,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺369,90(KDV Dahil)
Barkod : 8683672530000

Etkinlik yapmayı seven çocuklarınız için eğlenceli fikirlerle dolu, rengârenk “Bugutoys İlk Faaliyet Kutum” sizlerle.

Faaliyet kutusunun içinde 20 + 1 birbirinden farklı faaliyeti, tek tek yapabilmeniz için ayrı ayrı paketlendik.

Faaliyet paketleri pratik, malzemeleri sizler için hazırdık. Oynamak, eğlenmek için sizleri bekliyor.

Bugutoys İlk Faaliyet Kutumdaki faaliyetlerin yapılması için ilave bir şey almanıza gerek yok. İhtiyacınız olan her şeyi sizin için kutunun içine ekledik.

İçindekiler: 20 + 1 faaliyet paketi 8 gr stick yapıştırıcı

***İlk Faaliyet Kutum kendisi de bir faaliyet! Kutuyu kaplayarak ve yapıştırarak kolayca bir timsaha dönüştürebilirsiniz. Bunun için gerekli tüm malzemeler kutunun içinde.

Okul Öncesi Etkinlik Paketleri - Bugutoys İlk Faaliyet Kutum

Her faaliyet paketinin içinde faaliyetin yapılmış bir resmi mevcut. Ayrıca bir yazılı tarife ihtiyacınız yok. Resme bakarak yapabilirsiniz.

1 adet "Uç Uç Kelebek"

1 adet "Rengârenk Kaplumbağa"

1 adet "Ponpon Burunlu Fareler"

1 adet "Çıt Çıt Ayçiçekleri"

1 adet "Yağmur Zamanı"

1 adet "Tırtıl ve Havuçlar"

1 adet "Duvardaki Örümcekler"

1 adet "Bulutlar ve Gökkuşağı"

1 adet "Yengeçler Kumsalda"

1 adet "Kırda Gelincikler"

1 adet "Süper Kahramanlar"

1 adet "Süslü Uçurtma"

1 adet "Büyük Gözlü Kurbağalar"

1 adet "Vın Vın Arabalar"

1 adet "Ufolar & Yıldızlar"

1 adet "Gezgin Uğurböcekleri"

1 adet "Arılar & Papatyalar"

1 adet "Uçan Balonlar"

1 adet "Renkli Papağan"

1 adet "Komik Robotlar"

+ 1 Timsah

İlk Faaliyet Kutum kendisi de bir faaliyet! Kutuyu kaplayarak ve yapıştırarak kolayca bir timsaha dönüştürebilirsiniz. Bunun için gerekli tüm malzemeler kutunun içinde.

Kutunun içinden çıkan yeşil kâğıt ile kutunun üstünü kaplayın.

Yan yüzlere timsahın dişlerini yapıştırın.

Kutunun üstüne kapladığınız yeşil kâğıdın üstüne gözlerini ve burnunu yapıştırın. Ve artık kutu bir timsaha dönüştü.

Yaptığınız tüm faaliyet paketlerini timsah kutunuzda saklayabilir ya da evde bir sergi açabilirsiniz. Yaptıklarınızı bizimle paylaşırsanız, büyük bir keyifle sosyal medya sayfalarımızda sizleri de etiketleyerek paylaşırız.

 

Etiketler
Bugutoys, Bugutoys -, Bugutoys - My, Bugutoys - My First, Bugutoys - My First Craft, Bugutoys - My First Craft Kit, Bugutoys - My First Craft Kit -, Bugutoys - My First Craft Kit - İlk, Bugutoys - My First Craft Kit - İlk Faaliyet, Bugutoys - My First Craft Kit - İlk Faaliyet Kutum, Bugutoys - My First Craft Kit - İlk Kutum, Bugutoys - My First Craft Kit - Faaliyet, Bugutoys - My First Craft Kit - Faaliyet Kutum, Bugutoys - My First Craft Kit - Kutum, Bugutoys - My First Craft Kit İlk, Bugutoys - My First Craft Kit İlk Faaliyet, Bugutoys - My First Craft Kit İlk Faaliyet Kutum, Bugutoys - My First Craft Kit İlk Kutum, Bugutoys - My First Craft Kit Faaliyet, Bugutoys - My First Craft Kit Faaliyet Kutum, Bugutoys - My First Craft Kit Kutum, Bugutoys - My First Craft -, Bugutoys - My First Craft - İlk, Bugutoys - My First Craft - İlk Faaliyet, Bugutoys - My First Craft - İlk Faaliyet Kutum, Bugutoys - My First Craft - İlk Kutum, Bugutoys - My First Craft - Faaliyet, Bugutoys - My First Craft - Faaliyet Kutum, Bugutoys - My First Craft - Kutum, Bugutoys - My First Craft İlk, Bugutoys - My First Craft İlk Faaliyet, Bugutoys - My First Craft İlk Faaliyet Kutum, Bugutoys - My First Craft İlk Kutum, Bugutoys - My First Craft Faaliyet, Bugutoys - My First Craft Faaliyet Kutum, Bugutoys - My First Craft Kutum, Bugutoys - My First Kit, Bugutoys - My First Kit -, Bugutoys - My First Kit - İlk, Bugutoys - My First Kit - İlk Faaliyet, Bugutoys - My First Kit - İlk Faaliyet Kutum, Bugutoys - My First Kit - İlk Kutum, Bugutoys - My First Kit - Faaliyet, Bugutoys - My First Kit - Faaliyet Kutum, Bugutoys - My First Kit - Kutum, Bugutoys - My First Kit İlk, Bugutoys - My First Kit İlk Faaliyet, Bugutoys - My First Kit İlk Faaliyet Kutum, Bugutoys - My First Kit İlk Kutum, Bugutoys - My First Kit Faaliyet,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR