Pop It Push Bubble Fidget Sırt Çantası - Mor
Pop It Push Bubble Fidget Sırt Çantası - Mor
Pop It Push Bubble Fidget Sırt Çantası - Mor
Pop It Push Bubble Fidget Sırt Çantası - Mor

Pop It Push Bubble Fidget Sırt Çantası - Mor

Marka : POPIT
Fiyat : ₺109,90(KDV Dahil)
Barkod : 92384798572

  • Pop it push bubble fidget Sırt çantası
  • Mor Renk
  • Ftalatsız BPA içermeyen özel kumaştan üretilmiştir!
  • Ölçüleri: Boy:18cm En:16 cm Genişlik:7cm
  • Ayarlanabilir renkli Kordon
  • Çanta arka yüzünün rengi sabit kalmak ile birlikte pop it deseni görseldeki renkler ile değişiklik gösterebilir.

Pop It Bubble Çanta

Pop It Bubble Çanta şimdi mavi Rengiyle Bugutoys'da. Rengarenk ve çekici pop it oyuncak ve özel kumaş bir araya geldiği 2’si 1 arada bir tasarım. Sadece bir sırt çantası değil aynı zamanda pop it fidget oyuncağı! Bu çanta ile hem ihtiyaç duyulan eşyalar hem de baloncuklara basmanın keyfi her yere kolaylıkla taşınabilir.

18x16x7cm boyutundaki çanta, kitap, kalem kutuları, cep telefonu, kindle, ruj, madeni para, kozmetik ve diğer ihtiyaçları taşımaya uygun büyüklüktedir. 

Yüzde 100 silikondan yapılmış, toksik madde içermeyen, kokusuz ve tüm güvenlik standartlarına uygun olan üretilmiş olan oyuncak kısmı, rahatlamak için mükemmeldir. Hem tek başına hem birlikte oynanabilir. Eller ve parmaklarla durmaksızın oynanabilen pop it bubble, çocuklarda ince motor becerileri, konsantrasyon, dokunsal farkındalık, görsel algılama becerileri, renk ve boyut ayrımını geliştirmeye yardımcı olur. Duyusal oyuncaklar da denilen bu oyuncak, görme, işitme veya dokunma duyusu gibi bir veya daha fazla duyuyu harekete geçirir. 

Pop It Bubble Sırt Çantası

Çantanın kumaş kısmı ftalatsız, BPA içermeyen, su geçirmez özel bir kumaştır. Fermuarı dayanıklıdır ve kordonu ayarlanabilir. Yumuşak, rahat ve oldukça hafif olan bu çanta, yıkanabilir ve uzun süre tekrar tekrar kullanılabilir.

Pop It Bubble Fidget Çanta, okulda, seyahatte, alışverişte günlük yaşamın her yerinde kullanılabilir. Tıpkı bir zamanlar çok popüler olan stres çarkı gibi hem çocuklar hem de yetişkinler için favori bir oyuncak haline gelen pop it fidget balonlu naylon patlatmaya benzer bir keyfi sınırsız olarak sunar. Bu renkli, pratik, işlevsel, stres giderici kıpı kıpır sırt çantası hem çocuklar hem de kadınlar için şahane bir hediye olabilir. Doğum günü, yıl dönümü, yılbaşı hediyesi ya da sınıf ödülü.

Pop It Bubble Fidget Çanta hafiftir, kolaylıkla taşınabilir ve hemen her yerde oynanabilir; arabada, uçakta, okulda, parkta, restoranda, kampta, seyahatte. Bu yönüyle sadece bir çanta değil aynı zamanda iyi bir vakit geçirme aracıdır.

Bu duyusal oyuncak başa çıkmakta zorlanılan bir duygu hissedildiğinde dikkati o sıkıntı verici ve büyük duygudan uzaklaştırmaya yardımcı olabilir.

Benzer Ürünler
POPIT
₺109,90 KDV Dahil
92384798575
Etiketler
Pop It, Pop It Push, Pop It Push Bubble, Pop It Push Bubble Fidget, Pop It Push Bubble Fidget Sırt, Pop It Push Bubble Fidget Sırt Çantası, Pop It Push Bubble Fidget Sırt Çantası -, Pop It Push Bubble Fidget Sırt Çantası - Mor, Pop It Push Bubble Fidget Sırt Çantası Mor, Pop It Push Bubble Fidget Sırt -, Pop It Push Bubble Fidget Sırt - Mor, Pop It Push Bubble Fidget Sırt Mor, Pop It Push Bubble Fidget Çantası, Pop It Push Bubble Fidget Çantası -, Pop It Push Bubble Fidget Çantası - Mor, Pop It Push Bubble Fidget Çantası Mor, Pop It Push Bubble Fidget -, Pop It Push Bubble Fidget - Mor, Pop It Push Bubble Fidget Mor, Pop It Push Bubble Sırt, Pop It Push Bubble Sırt Çantası, Pop It Push Bubble Sırt Çantası -, Pop It Push Bubble Sırt Çantası - Mor, Pop It Push Bubble Sırt Çantası Mor, Pop It Push Bubble Sırt -, Pop It Push Bubble Sırt - Mor, Pop It Push Bubble Sırt Mor, Pop It Push Bubble Çantası, Pop It Push Bubble Çantası -, Pop It Push Bubble Çantası - Mor, Pop It Push Bubble Çantası Mor, Pop It Push Bubble -, Pop It Push Bubble - Mor, Pop It Push Bubble Mor, Pop It Push Fidget, Pop It Push Fidget Sırt, Pop It Push Fidget Sırt Çantası, Pop It Push Fidget Sırt Çantası -, Pop It Push Fidget Sırt Çantası - Mor, Pop It Push Fidget Sırt Çantası Mor, Pop It Push Fidget Sırt -, Pop It Push Fidget Sırt - Mor, Pop It Push Fidget Sırt Mor, Pop It Push Fidget Çantası, Pop It Push Fidget Çantası -, Pop It Push Fidget Çantası - Mor, Pop It Push Fidget Çantası Mor, Pop It Push Fidget -, Pop It Push Fidget - Mor, Pop It Push Fidget Mor,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR